Yükleniyor...


12 Mart 2018

Oniki Seans ta Sağlığınıza Kavuşun

İnsanlığın var oluşundan günümüze tüm erkeklerin en büyük sorunu olan cinsel problemler önemini hep korumuştur. Daha doğrusu farklı sağlık sorunları her zaman insan için var olsa da, erkekler için de, kadınlar için de cinsel sorunlar her zaman önemini korumuştur.


Günümüz modern tıbbın gelişimi ile birlikte, cinsel sorunların tedavisinin çok daha kolay ve pratik uygulamalarla çözüm bulması ile daha fazla tedavi olma kararı alabiliyoruz. Çünkü modern tıp, gerek ilaçlar ve gerekse de medikal cihazların modern gelişimi ile sorunlarımızı daha net bir şekilde aşmamıza imkân sunuyor. 


Kronik Prostatit rahatsızlığı erkek üremesi için gerekli olan prostat bezlerinin işlevini kaybetmesi ile oluşuyor. Sorunu, şok dalga tedavisi sayesinde, sunulan yeni nesil tedaviyle daha başarılı sonuçlar almak artık mümkün olabilmektedir. Asta Medikal, ilgili sorunun tedavisi için Duolith SD1 Ultra İle Yeni Nesil Tedavi alternatifi oluşturarak, erkekler için, sorunlarını aşmalarına büyük imkân sağlamaktadır. Tedavinin ağrısız, ameliyatsız ve ilaçsız olması ayrıca avantaj olarak değerlendirebileceğiniz bir tedavi yöntemi olarak sizlere sunuluyor. Şok Dalga Tedavisi ESWT/EDSWT Şok Dalga tedavisinde, hasta tarafından hissedilmeyen düşük enerjili akustik şok dalgaları uygulanmaktadır.


Seanslar 15 ile 20 dakika sürmekte ve seans başına 3000 atım yapılmaktadır. Hafif ve orta şiddetli hastalarda 6 seans, ağır derece hastalarda 12 seans uygulanmaktadır. ESWT şok dalga tedavisi özellikle Avrupa'da yoğun olarak uygulanmakta ve erkeklerin genç ya da ileri yaşlarda olmasına bakılmaksızın, gerekli olan tedavi rutin olarak gerçekleştirilmektedir. Tedavi sonrasında erkeklerde ki penis sertliğini kaybetme, iktidarsızlık gibi sorunların tedavisindeki başarısı ile daha sağlıklı, mutlu ve yüksek performansa sahip yeni bir cinsel dönem açılmış oluyor.


Yapılan tedaviler sonucunda binlerce hastanın, yeni nesil medikal teknolojileri kullanılarak üretilen  Duolith SD1 Ultra İle kronik prostatit tedavisinde yüksek oranda başarı sağlandığı gözlemlenmiştir. Yeni Nesil Tedaviyle Yüksek Performans Düşük enerjili akustik şok dalgaları uygulanarak hastanın hissetmediği, uygulanan tedavi ile ilgili yapılan bilimsel araştırmalarda uygulanan şok dalgalarının, damar yapısından köken alan hücreleri uyararak yeni damar yapılarının oluşmasını (neovaskülarizasyon) ve olan damarların yenilenmesini (rejenerasyon) sağladığı gösterilmiştir.


Yenilenen ve artan damar sayısı ile penisteki kanlanmayı artırarak sertleşme sorunun ana nedenine yeni nesil bir tedavi getirmektedir. Şok Dalga Tedavisi ile sorunlarınıza ciddi çözümler bulurken aynı zamanda daha yüksek performansa sahip cinsel döneme de girmiş olacaksınız.


Tedaviye karar vermek, tedavinin hangi sorunları çözümü olabileceği hakkında daha detaylı bilgilendirme için www.astamedikal.com web sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sizi karşılayacak çağrı merkezi personelleri tüm bilgilerinizin, hasta mahremiyetine saygı çerçevesinde korunma garantisiyle, detaylı bilgilendirme yaparken aynı zamanda Asta Medikal ‘in anlaşmış olduğu ve bölgenize en yakın tedavi merkezlerine sizin için randevu oluşturarak yardımcı olacaklardır. Mutlu ve yüksek performansa sahip cinsel bir yaşam için çağrılarınızı bekliyoruz.