Whatsapp Whatsapp
    Telefon Hemen Ara

    Kurumsal

    Asta Medikal, sağlık sektöründe gelişen teknolojileri yakından takip ederek, sektörün inovatif firmalarıyla yapılan anlaşmalarla, ürolojide yeni nesil tedavileri, mutlu bir cinsel yaşam için sizlerle buluşturuyor.
    Teknolojinin önlenemez gelişimi, beraberinde modern bir hayat ve yüksek standartlar sunarken, erkek cinsel sağlığı üzerinde, her geçen yıl daha olumsuz tablolar oluşturmaktadır. Modern yaşamın beraberinde getirdiği yoğun iş tempolarına bağlı yüksek stres, zihinsel ve bedensel yorgunluk, uykusuzluk, teknolojik bağımlılık, hareketsizlik ve günümüz gıdalarına yapılan müdahalelerle sağlıksız beslenme gibi nedenler, özellikle erkek cinsel sağlığını olumsuz etkilemektedir.
    Cinsel sağlığın bozulması sadece fiziksel sağlığı değil, ruhsal sağlığın, ardından aile yaşamını, bir sonraki adımda sosyal sağlığın da bozulmasına yol açabilmektedir. Asta Medikal, bu bilinçle, ‘’ Mutlu Erkek, Mutlu Çift, Mutlu Aile ve Mutlu Toplum’’ sloganıyla, ürolojide yeni nesil tedavileri, hasta mahremiyetini önceleyen servislerle sizlerle buluşturuyor.