Sayfa Yükleniyor...


Firma Profili

Asta Medikal, sağlık sektöründe gelişen teknolojileri yakından takip ederek, sektörün inovatif firmalarıyla yapılan anlaşmalarla, ürolojide yeni nesil tedavileri, mutlu bir cinsel yaşam için sizlerle buluşturuyor.

DUOLİTH SD1 ULTRA cihazını ithal ederek, ülke genelinde tanınmış, Üroloji Uzmanları, Klinik ve Hastanelerle yapılan anlaşmalarla, Ülke genelinde ESWT/EDWST Şok Dalga Tedavisinin yaygınlaşması için çalışmalar yürütülmektedir.

Şok Dalga Tedavisiyle sertleşme sorunu, daha etkili, zahmetsiz ve kısa sürelerde yeni nesil tedavi yöntemleriyle çözüme kavuşabilmektedir. Tedavi yönteminde ameliyat gerektirmeyen, ilaç kullanımına ihtiyaç duymayan ve günlük yaşamın akışının kesintiye uğramaması gibi avantajlar bulunmaktadır.

Birçok rahatsızlıkta etkin olarak kullanılan ve son yıllarda ürolojik rahatsızlıklarda tercih edilen şok dalga tedavisi, günümüz modern tıbbın, ürolojik rahatsızlıklara sunduğu en yenilikçi tedavileri arasında yer almaktadır. Şok dalga tedavisi, başta sertleşme sorunu olmak üzere, peyronie hastalığı ve kronik prostatit sorunlarına da etkili çözüm sunan yeni nesil bir tedavi yöntemidir.

ESWT/EDWST Şok Dalga Tedavisini, bulunduğunuz bölgelerde tanınmış Hastaneler, Klinik ve Üroloji uzmanları aracılığıyla uygulatabilirsiniz. Sizin için anlaştığımız, bulunduğunuz lokasyona en yakın tedavi merkezlerimiz için müşteri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.

Cinsel sağlığın bozulması sadece fiziksel sağlığı değil, ruhsal sağlığın, ardından aile yaşamını, bir sonraki adımda sosyal sağlığın da bozulmasına yol açabilmektedir. Asta Medikal, bu bilinçle, ‘’ Mutlu Erkek, Mutlu Çift, Mutlu Aile ve Mutlu Toplum’’ sloganıyla, ürolojide yeni nesil tedavileri, hasta mahremiyetini önceleyen servislerle sizlerle buluşturuyor.

Çekinilecek ve utanılacak bir durum yok, etkili tedavi bir tık uzağınızda. Mutsuz yaşamak ve çevrenize mutsuzluk oluşturmak yerine, daha yüksek performans ve sağlıklı cinsel yaşam size çok daha yakın.